Eintrag vornehmen
Name:
E-Mail:
Homepage:
Sicherheitscode:
  (bitte übertragen Sie in das Feld)
Beitrag:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: fettkursivunterstrichen
Datenschutzerklärung
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzerklärung.
HINWEIS: Ihr neuer Eintrag erscheint erst nach
Freischaltung des Eintrages durch den Betreiber.


« Vorherige123 ... 747576Nächste »
(1136 Einträge total)

#26   Merita01.03.2005 - 20:30
kam deshir te kontaktoj me Gzimin nga gv´ ja imelin bionde_merita@hotmail.com

#25   I kripuri01.03.2005 - 20:22
e panjohura
me falni ju te tjeret,se pak po du me filozofu,se kam mendu qe e kam haru djalin qe e kam dasht po si duket jo,dhe keto fjal po ia kushtoj atij ,edhe pse ai nuk din per kete rubrik,edhe pse nese e gjen rastesisht nuk e din per kend behet fjal,dua ti kerkoj falje qe jam larguar,jam larguar pa asnje koment,thjesht hupa,por zemra ime ashtu ishte puna edhe ti vete e din kete,kemi pasur te dyt shum pengesa,dhe eshte dashur qe te zhdukem, e di se me ke kerkuar, nuk me ke gjet,jam fshehur,qe te mos me shofish ma kurre,me fal ,te kam shkaktu plage ,vujtje,cka me ba jeta eshte ashtu,te faliminderit per qastet e bukura qe i kaluam se bashku,nuk ishin shum ,pak,por ato pak qaste nuk po harohen,nuk harohen por ska tjetert,kujtimet e mira,ato nuk mundet askush te mi shlyej,ato i ruaj ne zemren time dhe askush nuk e din per to,te kam than njeher qe kurre nuk do te haroj ,pra rri i lumtur dhe le te mjafton kjo,ende dhe kurre nuk do te haroj,por edhe kurrre ma nuk do te shifemi ,te lutem mos me kerko,eshte e pamudndur te jemi se bashku,te dua,asnjeher nuk te kam than,do te dua gjithmon keshtu,por ,me fal zemer e di s edo te me harosh,lamtumir dhe te uroj fat


Kete shkrim une e njohe

nga menura se si eshte shkruar

dhe e di se kujt i kushtohet

ujvare o ujevare do t`m varesh ne litar

eshte e njejta menyre e te shkruari me letrat e tjera gjason si dy pika uje e di qe nuk vjene me kurr e di se ishe genjeshter qe ne fillim po e di dhe qe ndoshta i thua kot sa per te kaluar radhen edhe kete e di sepse nje njeri qe e do nuk mund te largoje as gje nga ajo dashuri sepse nje dite te gjithe do vdesin dhe kete dite as nje nuke e di dhe kur nuke ke ate qe do as dhe nje here nuk do jeshe e lumtur

#24   Linda_PR01.03.2005 - 20:16
hej mili si po kaloni ju atje,a doni te vini ne ket pranver ne vendlindje po te pyes edhe pse spo te njeho veq besoj se do te njeho,qofse don te folim drgoma imellen tende tung nga Linda prishtin

#23   Suzana01.03.2005 - 20:12
Përshëndetje,une jam Kumanovare dhe me erdhi keq qe shkruan se ata jane misterioze,Vajzat me te dashura,të bukura dhe sinqerta ka Ku.Keq ku te paska ra ty një vajzë qe te ka lenduar zemren.Shpresoje qe has nje vajzë tjeter me zemer bardhe edhe ate Kumanovare!!Suksese

#22   Blerta01.03.2005 - 20:04
jam Blerta dhe studente ne Bremen.Kush mundet te me tregoj se ku mund te gjej ndonje banese per 20 dite me cmim te arsyeshem dhe ne Hamburg.Ju lutem me telefononi ne kete numer.01731324715.Seriozisht kerkoj ndihme.
Faleminderit per mirekuptimin.
Kalofshi nje dite te mbare.

#21   LILIE-MailHomepage01.03.2005 - 18:25
shumë faqe e fort sa per fillim....lili student nga gjermania...edhe pse se njoh kete vajz ...hargjova pak kohe per të vizitu këtë faqe....mpuqqqqqqq

#20   MERITA28.02.2005 - 00:48
HALLO ILMI JENI SHUM I MIR
TUNG NGA MERITA EJA TE SHTUNEN NE DISCO TE PRES KISSS DEIN MERITA

#19   ilmija20.02.2005 - 00:51
zemer mira
E VeTmJa Je Ti

Ndoshta Un Nuk Di Kete jet ta Jetoj Por As Nuk Dua Pa Ty ta Provoj Te LuTeM Mi Kthe Ndjenjat E Jetes Mos Me Ler Mua ne PraG te VdeKjes Mi Kthe Endrat FeTyra Jote Endrat Mi ZgjaT Por Te i Realizoj Nuk Kam Fat Te Lutem Eja Mos u Vono Me Asnje Tjeter Ti Mos Shko Ne dashurin Time Ti Jeto Dhe Nga Askush Tjeter Mos U Mashtro e Vetmja Je Ti Qe Me MbaN Gjall Ne Kete Bot e Vetmja Je Ti Qe Me Sjell Gezim Deri Me Sod Vdekja Pa Ty Gjindet Ne Dhom Te Lutem e dashur Eja Shpetom e Vetmja je Ti qe Me jep Shpres te jetoj e Vetmja je Ti Qe Un Dashuroj Qdo Gje Qe Un Shoh Me Duket Pa Vler Edhe Kjo Jet pa Ty Me Eshte Ber Tmer Fer GjiThmon Ne VetMi Pa Ty

#18   I.....Homepage20.02.2005 - 00:47
Duro Zemer E Mos Plas Di Shum E Zdua Te Flas Te Uroj Sukses Fat Ishalla Me Tjetrin Kur Zbohesh Rahat


Dashurija nuk esht spec as patligjon, por esht FEFERON qe te djeg e te tranon!!!

Qanta edhte per libra e jo per bombona po qikat e sotit i mbushin me leksikonaBuka piqet,qumeshti vlon,dashuria behet ner jargon !!!

Mos me thuaj te dua me shkrojna e gerrma por me thuaj te dua nga shpirti e zemra !!

Emrin e ke LINDA do ta kesh gjithmon por mbijemrin do ta ndrrojsh me von !!

#17   QENDRESA20.02.2005 - 00:39
Dashuria eshte si nje pike loti,
te rreshket ne faqe kur je e zotja,
Nese zemra zemren dashuron,
fjalet e botes kurr nuk i degjon

#16   Tetova_girl20.02.2005 - 00:36
nese jeta nje dite
do te largoje nga un
dhe nje lidhje tjeter do fillosh
nese cdo nate ajo
do ndodhet ne krahet e tua
veq nje nate te lutem kujtohu
SE ME KE DASHUR MUA.

#15   Leonora20.02.2005 - 00:34
Every day and every night,
I have this feeling deep inside.
I miss you more than I can say,
I love you till the end of day.

#14   Linda (tetovarja)20.02.2005 - 00:31
haj tung www.cajle.com
shum me pelqen jeni te embel
pershendetje artes anides dhe gzimit kisss.....

#13   vali20.02.2005 - 00:27
hej i..... super e ke ber
shum sukse tung nga vali

#12   e_din_ti_kush_jam_uneHomepage18.02.2005 - 08:22
SHUM MIRE E PASKE BER...

ME PELQEN SHUME


« Vorherige123 ... 747576Nächste »
(1136 Einträge total)


Datenschutzerklärung
Gratis Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!